Sport / Rukomet

Rukometašice Osijeka uspješno su startale u povratničkoj sezoni Prve hrvatske lige.

Uvjerljiva igra Osječanki nikoga na Zrinjevcu nije ostavila ravnodušnim, a posebice jer je svladana jedna od boljih ekipa u ligi sastav Trešnjevke rezultatom 28-23.

Bila su to dva posve različita poluvremena. Prvo u kojem su domaće igrale nesigurno i pomalo bojažljivo pa su Trešnjevčanke imale prednost na odmoru od 4 gola razlike. U nastavku prava rapsodija igre učenica trenera Igora Bojića.

Bijele su preokrenule rezultat te ga još povećale i  utakmicu sigurno privele kraju.

Najefikacija igračica susreta bila je Anita Miškić sa 7 pogodaka, no iskazale su se i Franić i Blažeković po 5 ali i nova vratarka Nikolina Strukar sa sigurnim intervencijama u nastavku susreta.
Trešnjevka je pak doživjela poraz na koji nije računala jer ambicije zagrebačkog kluba su plasman pri samom vrhu.

Trener Igor Bojić radi odličan posao s osječkim rukometašicama i ako ovako nastave pobjede će dolaziti i dalje sasvim sigurno.