Sport / Ostalo

Prve medalje za MMA natjecatelje Hrvačkog kluba Osijek

Članovi Hrvačkog kluba Osijek 2.2.2019. sudjelovali su na amaterskom MMA (Mixed martial arts) natjecanju Zagreb Open u organizaciji American Top Team-a. Bilo je to prvo natjecanje za članove kluba pod pravilima slobodne borbe.

U Osijek su se, nakon brojnih medalja sa grappling natjecanja i natjecanja brazilskog jiu jitsu, ponovno vratili s medaljama. Prvo mjesto u kategoriji juniora do 84
kilograma osvojio je Marin Mikulić, a u istoj kategoriji srebrnu medalju osvojio je Ante Komljenović.

U turnir je odlično krenuo i Ante Ljubas pobijedivši prvu borbu u kategoriji juniora do 65 kilograma, no nažalost izgubio je svoju sljedeću borbu. Zvonimir Marić, David Bečarević i Dominik Dudjak također su nastupili na natjecanju. Borce su iz kuta pratili trener MMA-a Ivica Tadijanov i trener kickboxinga Luka Jurić.

U obje grupe mogu se pridružiti novi članovi a sve informacije o terminima treninga nalaze se na stranicama Hrvačkog kluba Osijek na Facebook-u i Instagramu. Rad kluba ne bi bio moguć bez sponzora: Lukenda transport, Polleo sport, Adeo, Hokus Okus, Vodovod Osijek i Bonavia design.