Sport / Košarka

Košarkaši Vrijednosnica Osijek poraženi na domaćem terenu od Šibenčana

U sklopu 22. HT Premier lige ekipa KK Vrijednosnica Osijek izgubila je od GKK Šibenika rezultatom 71:73.

Vrijednosnice bolje otvaraju utakmicu i dolaze do prednosti od 10:2. Gosti iz Šibenika se polako vraćaju i do kraja poluvremena ne dozvoljavaju Brokerima da odu na pauzu s više od 4 poena prednosti (30:26).

Na početku treće četvrtine Vrijednosnice dolaze do prednosti od 8 poena (36:28) te nakon toga slijedi potpuno neizvjesna i uzbudljiva utakmica gdje se igra koš za koš (43:43, 63:63).

U samoj završnici kod rezultata 71:73 domaćini ne uspijevaju realizirati napad i bodovi odlaze u Šibenik.

Kod gostiju najbolji strijelac je bio Tomislav Gabrić s 20 poena, a kod Brokera NickTomscik sa 17 poena.

Sljedeću utakmicu KK Vrijednosnice igraju u subotu, 14. travnja 2018. protiv KK Ribola Kaštela u 16 sati u dvorani Gradski vrt.

KK Vrijednosnice Osijek – GKK Šibenik 71:73 (13:9, 17:17, 22:22, 19:25).

KK Vrijednosnice Osijek: Tomsick 17, Taylor 10, Došen 5, Markulin 7, Anzulović, Šarac 6, Krolo 1, Lindbom 14, Vrkić 7, Turalija 4.

GKK Šibenik: Gabrić 20, Radovčić 10, Šarić 4, Vitali 10, Bašić 8, Pandurić 5, Jelić, Mileković 10, Nakić 6, Klepo, Paić.