Sport / Ostalo

Nisu Osječani imali lagan posao protiv Siska, te su unatoč pobjedi prikazali do sada najlošoji partiju, ali ipak kvalitet domaćih crvenih bio je prevelik i za raspoložene goste.
Od samog početka utakmice Siščani su imali prednost od 2 3 poena razlike a Mursa se stalno tražila u igri.
Ipak Osječani su uspjeli preokrenuti rezultat pred kraj seta i ostvariti pobjedu na razliku 26:24.
Nisu se tada digli igrači trenera Dragana Božića, Sisak je bio bolji i dominantniji u drugom setu i bijeli su zasluženo dobili taj dio utakmice sa 25:18 i izjednačili na 1:1.
Neizvjesno je bilo i u trećem setu, pobjednik je odlučen tek pred kraj kada su se konačno Osječani digli i s 25:22 poveli s 2:1.
I onda je tek malobrojna publika u dvorani Jug mogla vidjeti pravu Mursu, koja je dominirala cijeli 4. set, bila bolja i rutinski završila utakmicu s 25:22 i osigurala i peti uzastopni trijumf.
Uz domaće prvenstvo Mursa odlično gura i u Kup natjecanju gdje Osječani imaju velike ambicije.
U srijedu im u Gradski vrt dolazi sastav Daruvara u prvoj ¼ finalnoj utakmici tog natjecanja.
Iz kluba pozivaju sve navijače i ljubitelje odbojke da pruže podršku momčadi u susretu s Daruvarom, a igrači će im znati uzvratiti dobrom igrom i novom pobjedom.
Utakmica Mursa- Daruvar igra se u srijedu od 19 sati u dvorani Gradski vrt.