Sport / Ostalo

Seligman prva rezerva za finale

98a903986e51c0da6a934404fc4ab055.jpgRobert Seligman se unatoč solidnom nastup u kvalifikacijama nije uspio plasirati u finale Svjetskog prvenstva u gimnastici koje se održava u Rotterdamu. Seligman je ipak zauzeo odlično deveto mjesto mjestu u konkurenciji od preko 200 vježbača. Svojim plasmanom stekao je status prve rezerve te mu ostaje nada da će nastupiti u subotnjem finalu konja sa hvataljakama u kojem se već nalazi njegov momčadski kolega Filip Ude (peti u kvalifikacijama). Marijo Možnik također ima status prve rezerve jer je kao i Seligman zauzeo deveto mjesto.

Sve hrvatske predstavnike koji nastupaju na Svjetskom prvenstvu možete uskoro vidjeti i podržati i u Osijeku na Žito Grand prix 2010. koji se održava od 05. do 07. listopada u dvorani Gradski vrt.

Cijene ulaznica iznose 20kn za kvalifikacije, 50kn za jedan dan finala, te 100kn za sve dane natjecanja. Ulaznice će se uskoro naći u prodaji, a moći ćete ih osvojiti i na našem portalu SiB.hr.

Tekst: SiB.hr