Sport / Ostalo

Fran Seligman ponovo zlatni

Mladi nadareni kataš Karate Kluba Hrvatski sokol FRAN SELIGMAN u nedjelju 18.03.2018. nastupio je na 10. međunarodnom Bushido Kupu u Zagrebu.

U konkurenciji 25 odličnih mladih natjecatelja iz Hrvatske i BiH u kategoriji Mlađi Učenici superiorno je osvojio ZLATNO ODLIČJE. U starijoj natjecateljskoj kategoriji Učenici u finalu je izgubio od trenutno nepobjedivog mladog natjecatelja iz BiH Tarika Salkića i osvojio SREBRNO odličje.

Konkurencija između mladih kataša  bila je vrlo zahtjevna, a Fran je u izvedbi 6 majstorskih kata morao prikazati zavidnu koncentraciju i tjelesnu formu za osvojena odličja. Stručni stožer čestita Franu na postignutom uspjehu, a roditeljima zahvaljuje na podršci i suradnji.