Sport / Ostalo

Fran ponovo zlatni

Ivanić-Grad malo mjesto tik do Zagreba 11.02.2018. bio je domaćin jubilarnog 30. karate Kupa Mladosti na kojemu je učestvovalo 556 natjecatelja iz 61 kluba Hrvatske, Slovačke, BiH i Slovenije.

U kata disciplini u dvije natjecateljske kategorije nastupio je naš mladi kataš FRAN  SELIGMAN.

U vrlo zahtjevnoj konkurenciji Fran je prikazao 5 zahtjevnih majstorskih kata. U kategoriji mlađi učenici (9 godina) dominantno je osvojio 1. mjesto - zlatno odličje, ali u kategoriji učenici (10 godina) navijačkom odlukom sudačkog zbora izgubio je finale rezultatom 4:1 od neopravdano isfavoriziranog natjecatelja iz Zagreba i osvojio 2. mjesto - srebrno odličje.

Do Prvenstva Hrvatske (03.6.2018.) ima još dosta dana, a Fran vidno pokazuje poboljšanje u izvedbama zahtjevnih majstorskih kata. Čestitke Franu i hvala treneru i roditeljima.

Tekst i foto: Aleksandar Šegavčić