Sport / Ostalo

Katja ponovo zlatna

Subota 14.10. u Daruvaru na svom 14. stom neprekidnom nastupu na međunarodnom karate turniru mladi kataši osvojili četiri (4) ZLATNA i jedno (1) SREBRNO odličje u zahtjevnoj konkurenciji 165 natjecatelja iz 30 klubova  Slovenije, BiH, Srbije i Hrvatske. U plasmanu kata natjecanja KK Hrvatski sokol  ustoličio se na PRVO MJESTO, ostavivši iza sebe mnoge velike klubove iz navedenih zemalja.

Za KK Hrvatski sokol odličja su osvojili:

KATIA  ŠEGAVČIĆ  zlatno i srebrno odličje u kategorijama mlađe učenice i učenice
EMA ALŠIĆ  naša najmlađa  6 godišnja natjecateljica osvojila je dva zlatna odličja

FRAN SELIGMAN  u kategoriji mlađi učenici nadmoćno je osvojio zlatno odličje dok je u kategoriji učenici pokraden navijačkom i neznalačkom odlukom sudaca na Tatamiju broj 3.

Iskrene čestitke mladim karate sokolašima koji su opetovano svojim odličnim nastupima i rezultatima prezentirali osječki karate šport.