Sport / Ostalo

Judo klub Mladost nastupio na tri turnira

Članovi Judo kluba Mladost nastupili su u subotu (9.9.2017.) na 3 međunarodna turnira te na obilježavanju HOD-a.

U Bijeljini (BIH) nastupilo je preko 600 natjecatelja iz 12 zemalja a "mladostaši" su ostvarili sljedeće rezultate:
Luka Micai (2005., +60 kg) - 7.mj
Natjecatelje su vodili treneri Željko Damjanić i Dubravko Krček.

U Szegedu (Mađarska) održano je 1. kolo Euro regionalne judo lige za mlađe kadete i kadetkinje (U16) na kojem je najbolji rezultat ostvarila Nives Grčić koja je s 4 pobjede i 1 porazom osvojila 3. mjesto u kategoriji mlađih kadetkinja do 52 kg.

Plasman na 7. mj. u kategoriji +63 kg ostvarila je Stella Lovaković. Nastupili su još Patrik Hanić, Andrija Kraljičak i Filip Mjertan koji su ostali bez plasmana. Natjecatelje je vodio trener Zoran Malečić.

U Benediktbeuernu (Njemačka) održano je kata natjecanje na kojem su u sastavu reprezentacije nastupile i naše članice Ana Kvolik i Donna Vadlja koje su u konkurenciji 6 parova u Kateme no kati osvojile srebrno odličje. Natjecateljice je vodio izbornik kata reprezentacije Slaviša Bradić.