Sport / Ostalo

KK Hrvatski sokol Osijek fantastičan u Slavonskom Brodu

Na ovogodišnjem memorijalnom međunarodnom karate turniru u Slavonskom Brodu održanom 24.9. nastupilo je pet (5) natjecatelja KK Hrvatskog sokola u osam (8) kategorija.

Na turniru je nastupilo 425 natjecatelja iz 54 kluba iz BiH, Slovačke, Srbije, Austrije i Hrvatske. S osvojenih šest (6) ZLATNIH i dva (2) SREBRNA odličja u konačnom plasmanu KK Hrvatski sokol je zauzeo PRVO mjesto, po uspješnosti.

Za ovaj sjajan rezultat, najbolji u zadnje tri godine na mnogim međunarodnim natjecanjima zaslužni su :

1. KATIA ŠEGAVČIĆ nadmoćnim pobjedama osvojila dva (2) ZLATNA odličja i pehar.
2. FRAN SELIGMAN osvojio jedno (1) ZLATNO i jedno (1) SREBRNO odličje i pehar.
3. KARLO GLAVAŠ osvojio jedno (1) ZLATNO odličje i jedno (1) SREBRNO odličje i pehar.
4. EMA ALŠIĆ najmlađa natjecateljica (5 godina) pobjeđivala je i 3 godine starije suparnice i osvojila ZLATNO odličje i pehar.
5. MIHAEL BASAR priredio je ugodno iznenađenje u svojoj kategoriji osvojivši ZLATNO odličje i pehar.

Za ovaj sjajan uspjeh zaslužan je i trener Biondić koji je natjecatelje pripremio u tjelesnom i mentalnom natjecateljskom sklopu.
Čestitke svim natjecateljima za ovaj povijesni uspjeh kao dokaz upornog, stručnog, marljivog i napornog rada na treninzima.

Tekst i foto: Aleksandar Šegavčić