Uživo: Rijeka - Osijek 1:0 + VIDEO IZVJEŠTAJ

Pratite uživo prijenos nogometne utakmice između HNK Rijeke i NK Osijeka.

[blockquote]Stranica se ne osvježava automatski, kako bi vidjeli promjene morate ručno osvježiti stranicu (F5)[/blockquote]

Rijeka - Osijek 1:0

30-ak pripadnika Kohorte pristiglo je na stadion Kantrida. Nadaju se novoj pobijedi Osijeka

1' - Susret je počeo

4' - Rijeka konstantno na polovici Osijeka

10' - Miličević puca, ali udarac blokiran

11' - Riječani ambiciozniji, većinom na polovici Osijeka što dokazuju i 4 udarca iz kuta.

18' - Rijeka i dalje napada, ali za sada ne uspijeva proći Osijekovu obranu

20' - Rijeka je imala priliku iz slobodnog udarca, ali taj udarac glavom odlazi preko gola

22' - Udarac Dedića sa 20-ak metara odlazi pored gola

24' - Napokon Osijek ima napada, ali bez veće opasnosti

26' - Rijeka je stisnula Osijek koji večeras ne igra dobro

33' - nema promjena, i dalje 0:0

37' - bliži se kraj prvoga poluvremena, rezultat i dalje ne promjenjen

40' - Ibriks igra rukom, PENAL za Rijeku

41' - GOL Kreilacha koji zabija s 11 metara

rios 495

42' - Prekršaj na Marku Babiću

43' - Smoje dobija zadnje upozorenje

44' - Miloš puca, brani Kardum

45' - 8. korner za Rijeku

45' - Dedić glavom puca preko gola Osijeka

45' + 1 - Igrati će se jedna minuta sudačke nadoknade

46' - kraj prvog poluvremena, 1:0 za Rijeku

POLUVRIJEME

45' - Počelo je drugo poluvrijeme na Kantridi. Vidjet ćemo hoće li Osijek uspijet preokreniti rezultat

60' - Prošlo je 15-ak minuta u drugome proluvremenu. Za sada bez promjene rezultata i igre.

64' - I dalje 1:0. Ništa zanimljivo se ne događa u Rijeci. Ušao je Maglica umjesto Ljubojevića ali to za sada ništa nije promijenilo.

66' - Kontra Rijeke, ali Osijek se uspio obraniti.

67' - Osijek sve češće boravi na polovici Rijeke.

73' - Osijek pokušava ozbiljnije zaprijetiti Rijeci, ali za sada ne uspijeva.

76' - Još uvijek Osijek nije uspio niti jednom ozbiljnije zaprijetiti vrataru Rijeke - Lisnjaku.

83' - Rijeka ima više loptu u nogama. I dalje bez prigoda i za jedne i za druge.

84' - Rijeka se povukla, a Osijek pokušava ozbiljnije zaprijetiti.

85' - Kratki prekid na Kantridi zbog ozljede Tadejevića

rios 495_2

88' - Udarac Jugovića ravno u Lisnjaka - bila je to najozbiljnija Osijekova prilika večeras.

89' - Velika prilika za Osijek. Sa 5 metara pucao je Smoje, ali je Lisnjak obranio. Odbijena lopta dolazi do Ibriksa koji pogađa vratnicu. Šteta za Osijek.

90' - Igrati će se još 2 minute sudačke nadoknade. Ima još nade za Osijek.

92' Kraj susreta. Osijek nije uspio ponoviti rezultat od srijede kada je pobijedio Rijeku 2:1