Uraganski Osijek u šest minuta razbio Rudeš

Ukupno 24 gola postigli su nogometaši Osijeka ove sezone, a od toga čak 18 u drugih 45 minuta. U tom svjetlu protekla je i današnja utakmica u Zagrebu.

Prvih 45. minuta mučio se Osijek s realizacijom, a Rudeš, koji je krenuo hrabro u susret svoju prvu šansu iskorištava za vodstvo 1:0.

Do kraja prvog poluvremena Osijek dominira, ali ne uspjeva doći do pogotka kraj solidnog golmana Banića.

U drugi dio susreta momčad Zorana Zekića ulazi uragansli. U samo šest minuta zabijaju tri pogotka i praktično rješavaju pitanje pobjednika.

Prvo je precizan Škorić nakon slobodnjaka Bočkaja, zatim Marić glavom nakon novog nabacivanja Bočkaja, a veliki nalet Osijeka završava Hajradinović pogotkom s 11 metara.

Do kraja susreta zabija još i Boban nakon lijepe akcije Šutala, Bočkaja i Marića.

Osijek i u idućem kolu gostuje i to kod još jednog davljenika Istre gdje će tražiti četvrtu uzastopnu pobjedu i ostanak u samom vrhu HNL prije velikog derbija protiv Dinama u Gradskom vrtu.

Tekst: SiB.hr