Osijek s dva gola Harisa do nove prvenstvene pobjede

Nogometaši Osijeka stigli su do četvrte prvenstvene pobjede u sezoni, pred domaćim navijačima svladali su Lokomotivu s 2:1, a prvo ime susreta bio je Haris Hajradinović koji je postigao oba gola za bijelo-plave.

Već u sedmoj minuti domaćin je stigao do vodstva, nakon sigurnog izvođenja kaznenog udarca. Ivo Grbić je srušio Roberta Mudražiju, a glavni sudac pokazao na bijelu točku. Haris Hajradinović pogodio je donji desni kut za vodstvo Osječana.

Nije bilo prevelikih uzbuđenja na startu drugog poluvremena, ali sve se to okrenulo u 69. minuti kada je Lokomotiva dobila penal nakon što je Erik Janža povlačio suparničkog igrača. Penal je izveo Dejan Radonjić, pucao je po sredini gola i činilo se kako će Malenica obraniti, no lopta je ipak ušla u gol.

PXL 010918 21814379

Međutim, nije se dugo trebao čekati odgovor domaće momčadi, tek četiri minute. Na dvadesetak metara od gola loptu je dobio Hajradinović koji je sjajno opalio i pogodio pod gredu pored nemoćnog protivničkog vratara.