Osijek utrpao četiri komada Hajduku

Osijek je u Gradskom vrtu u utakmici 1. kola HNL-a u derbiju svladao Hajduk 4:1 i na najbolji mogući način zaliječio dio rana i frustracija nakon euro nastupa.

VIDEO Pogledajte majstoriju Hentija protiv Hajduka

Bila je to neobična utakmica. Hajduk je puno bolje počeo i poveo je golom Nižića nakon kornera u 12. minuti, no domaća se momčad ekspresno vratila i u samo dvije minute preokrenula je rezultat. U 19. minuti golčinu škaricama zabio je najbolji igrač utakmice, sjajni Henty, a samo dvije minute kasnije prednost Osijeku donio je Mudražija.

Treći gol za Osijek zabio je Hajradinović u 62. minuti s bijele točke nakon velike pogreške večeras najgoreg igrača na terenu, Borje Lopeza, a četvrti debitant Guti u 92. minuti nakon nabacivanja Barišića.

Sjajan je to rezultat za popravak atmosfere i uzvrat u Glasgowu u četvrtak.