Bijelo-plavima samo bod u Slavonskom derbiju

U zadnjem dvoboju 25. kola HNL u Vinkovcima su nogometaši Cibalije i Osijeka odigrali 1-1 (1-1).

Slavonski derbi u Vinkovcima okončan je bez pobjednika, a za pobjedom mogu više žaliti domaćini koji se grčevito bore za ostanak.

Osijek je poveo golom iz kaznenog udarca nakon prekršaja nad Grezdom, a siguran realizator penala u 15. minuti bio je Haris Hajradinović. U 40. minuti Cibalia je izjednačila lijepim golom Ivana Galića, koji je s 20-tak metara pogodio same rašlje. Cibalia je minutu prije kraja mogla do pobjede, ali je Barišić iz blizine pogodio samo vratnicu.

Vodi Dinamo s 56 bodova ispred Hajduka (50) i Rijeke (47), Osijek je četvrti s 40 bodova, a Cibalia predzadnja s 19, tri boda više od "fenjeraša" Rudeša.

Pred 1500 gledatelja na stadionu Cibalie sudio je Strukan iz Splita.

Strijelci: 0-1 Hajradinović (15pen), 1-1 Galić (40)