Osijek remizirao na Poljudu

Nogometaši Osijeka i Hajduka odigrali su prvi od dva međusobna susreta koji su na rasporedu u svega nekoliko dana. Na stadionu Poljud rezultat je bio 1:1.

U prvom poluvremenu Hajduk je krenuo puno ambicioznije pa je već u prvih deset minuta imao nekoliko izglednih prigoda za vodstvo. Nespretnost Hajdukovih napadača i Malenica na visini zadatka nisu dozvolili rano vodstvo domaćina. Nakon toga napadi su se smirili, a Osijek je u 39. minuti došao u vodstvo golom Grgića.

Drugi dio protekao je u jalovoj inicijativi Hajduka i kad se činilo da će Osijek odnijeti sva tri boda, u drugoj minuti sudačke nadoknade, Said posprema loptu u mrežu za konačnih 1:1.

Nažalost, ovo je već viđen scenarij kad je obrana Osijeka u pitanju u posljednjim minutama susreta.

Drugi, možda i važniji susret, Osijek i Hajduk igraju već u srijedu u sklopu četvrt finala Kupa s počekom u 18 sati.