Osijek i drugi put ove sezone nemoćan protiv Rudeša

U posljednjem susretu 10. kola Prve HNL Rudeš i Osijek su na stadionu u Kranjčevićevoj odigrali 1-1.

Nogometaši Osijeka nisu uspjeli upisati pobjedu u gostima kod Rudeša u posljednjoj utakmici desetog kola HT Prve lige. Momčad Zorana Zekića dugo je bila u rezultatskom zaostatku, ali je 20-ak minuta prije kraja bolju igru uspjela pretočiti u pogodak za izjednačenje. Do kraja susreta obje su momčadi imale prigode za uzeti sva tri boda, no mreže se više nisu tresle, Rudeš ipak remijem može biti zadovoljniji od Osječana.

Domaćin je poveo u 20. minuti golom Maria Budimira na asistenciju Tomislava Turčina, a izjednačio je u 72. minuti Alen Grgić nakon ubačaja Petra Bočkaja.

Osijek je u samoj završnici mogao i do pobjede, no Bočkaj je u trećoj minuti sudačke nadoknade uzdrmao vratnicu.

Novi prvoligaš je tako drugi put ove sezone "otkinuo" Osijeku dva boda.