Sport / Nogomet

Osijek ponovo zabio u 93. minuti i stigao do boda u Koprivnici

Nogometaši Slaven Belupa i Osijeka podijelili su bodove u Koprivnici, premda su domaćini vodili od 29. minute pa sve do posljednjih trenutaka utakmice.

Za Koprivničane je precizan bio Vidović, koji je snažnim udarcem iz kaznenog prostora poslao loptu pod prečku vratara Malenice.

Bod Osijeku naposljetku je osigurao Škorić u trećoj minuti sudačke nadoknade, volejem s desetak metara na asistenciju Ejupija. Razlika između četvrtoplasiranog Osijeka i petoplasiranog Slaven Belupa tako je ostala pet bodova (16 - 11).

Osijek je tako drugo kolo za redom do gola stigao u 93. minuti što je dokaz kako je Osijek u svoj mentalni sklop ugradio podatak kako se nogomet igra do posljednjeg sudačkog zvižduka. Ovom utakmicom završen je i prvu krug HNL-a, a u sljedećem kolu Osijek ide u goste Rudešu koji mu je na početku prvenstva u Gradskom vrtu neplanirao uzeo dva vrijedna boda. Prije toga Osijek mora odraditi i kup utakmicu protiv Nehaja u Senju.