Pogledajte sažetak utakmice Osijek-Rijeka 1:0

U posljednjem susretu četvrtog kola Hrvatski Telekom Prve lige nogometaši Osijeka su na domaćem terenu pobijedili prvaka Rijeku s 1:0.

Jedini je pogodak postignut već u 18. minuti i tom je prilikom Borna Barišić bio miran pri izvođenju jedanaesterca.

Bila je to prva pobjeda Osijeka protiv Rijeke nakon travnja 2014. godine, a isto tako, za Rijeku je ovo prvi poraz u novoj sezoni, nakon tri startne pobjede. Osijek je u ovu sezonu zakoračio s tri remija i ovo mu je premijerno slavlje.

Inače, domaćinu je put do tri boda bio olakšan jer je već u 35. minuti Marko Vešović zaradio drugi žuti karton, a Rijeka je inače kraj ogleda dočekala s dva igrača manje jer je u posljednjim trenucima i kapetan Mate Maleš zaradio drugi žuti, isključujući karton.

FOTO i VIDEO: Pogledajte koreografiju Kohorte u čast Oluje