Osijek i Dinamo podijelili bodove u Gradskom vrtu

Nogometaši Osijeka ugostili su večeras Dinamo u derbi susretu trećeg kola Prve HNL i odigrali neodlučeno 1-1.

Nakon što su oba večerašnja takmaca odradila prije tri dana prve susrete trećeg pretkola Europske lige iz kojih nose pozitivni rezultat bilo je za očekivati da će Zoran Zekić i Mario Cvitanović ispremiješati svoje momčadi.

Dok je Cvitanović iz momčadi izostavio tek Soudanija, a na klupu posjeo Čorića njegov kolega Zekić ostavio je tek dva igrača od jedanaestorice koja je istrčala u Eindhovenu. Na terenu su bili Malenica i Bočkaj.

U 18. minuti Osječani su poveli pogotkom Alena Grgića kojem je odlično asistirao Aljoša Vojnović, a Dinamo je izjednačio u 39. minuti zahvaljujući preciznom udarcu Nikole Mora s 20 metara.

Utakmicu je po kišovitom vremenu gledalo nešto manje od 4 tisuće navijača.

Ovo je treća uzastopna utakmica u ligi koju bijelo-plavi završavaju rezultatom 1:1.