Cibalia penalom u sudačkoj nadoknadi do boda u slavonskom derbiju

U slavonskom derbiju odigranom jučer  oba pogotka za konačnih 1:1 postignuta su u samoj završnici. Gosti su poveli golom Kneževića u 86. minuti, no bod domaćima spasio je Vitaić iz kaznenog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Vjerojatno niti Cibalia niti Osijek uoči današnje utakmice u Vinkovcima ne bi prihvatili bod, Cibaliji je svaka pobjeda bitna za opstanak u MAXtv Prvoj ligi, dok Osječanima bodovi trebaju za lov na treće mjesto i borbu s Hajdukom.

Gosti iz Osijeka pokazali su puno više od igre, iako se ne može reći da su gledatelji uživali u vrhunskom nogometu.

Cibalia se u dobrom dijelu susreta branila, junak domaće momčadi svakako je bio vratar i kapetan Mladen Matković, koji je sjajnim obranama čuvao Cibaliju na životu.