Sport / Nogomet

Osijek ispustio bodove u zadnjoj minuti

U susretu 10. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i pulske Istre 1961 igrali 1:1. Osijek je propustio veliku priliku zasjesti na sam vrh ljestvice. Vodili su protiv Puljana do posljednje minute u kojoj su primili gol i ispustili pobjedu.

Možemo reći kako je ovo bila najlošija Osijekova utakmica ove sezone, a vrhunac loše igre protiv vrlo dobre Istre, reakcija je golmana Mikulića na samo kraju utakmice. Vidjelo se od samog početka kako danas nije njegov dan pa je osim dva proklizavanja u prvom dijelu, imao i nekoliko nesigurnih reakcija tijekom drugog poluvremena.

U nezanimljivoj utakmici Osijek je poveo u 76. minuti kada je vratar Iveša obranio udarac glavom Vojnovića, a Muzafer Ejupi posprema odbijenu loptu u mrežu.

Osijek je ostao drugi s istim brojem bodova (23) kao i Rijeka koja večeras dočekuje Split, dok je Istra 1961 sada na petom mjestu s 10 bodova. I treći tjedan zaredom Osijek će igrati kod kuće pa je tako iduće kolo domaćin Interu.

Tekst: Radio Osijek/SiB.hr