Nakon devet godina, tri mjeseca i osam dana Osijek srušio Slaven!

Farmaceuti su kao peti s dva slavlja i tri neriješena rezultata te devet prvenstvenih bodova ugostili Osijek, dok su Bijelo-plavi u Koprivnicu stigli kao četvrti s tri pobjede te po jednim remijem i porazom, kao i deset bodova.

Domaćin do vodstva 1:0 dolazi u 42. minuti kada je Mirko Ivanovski siguran s 11 metara. U nastavku, točnije, u 57. minuti na 1:1 poravnao je bivši igrač Slaven Belupa, a odnedavno Osijeka Muzafer Ejupi. Gabrijel Boban ubacio je loptu za Ejupija koji glavom pogađa za poravnanje rezultata.

Gosti su poveli autogolom Dine Štigleca u 68. minuti. Boban je poslao loptu prema šesnaestercu, a Štiglec ju je glavom pospremio u domaća vrata. Na novo izjednačenje čekalo se do 83. minuti. Dominik Radić je asistirao Stefanu Saviću koji siguran biva za 2:2.

Dvije minute kasnije novo vodstvo gostiju. Nakon akcije Milovana Petrovića, koji loptu šalje u sredinu za Ejupija, napadač Osijeka iz blizine pogađa za gostujućih i konačnih 3:2.

Iduće kole Osijek igra u Gradskom vrtu protiv Cibalije. Utakmica je na rasporedu u subotu od 19 sati.