Odlični Osijek u sudačkoj nadoknadi do boda protiv Rijeke

Osijek i Rijeka su u Gradskome vrtu odigrali 1:1 u utakmici koja se igrala u sklopu 17. kola Prve Hrvatske nogometne lige.

Odlično su odigrali Osječani utakmicu protiv vodeće ekipe prvenstva Rijeke. Cijelu su utakmicu igrali potpuno ravnopravno, a na trenutke čak i bolje od jedine neporažene ekipe u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Riječani su poveli u posljednjoj minuti prvoga poluvremena, a pogodak je postigao slovenski reprezentativac Roman Bezjak kada je dobro upućenu loptu od Tomasova "zakucao" pod gredu nemoćnog vratara Zvonimira Mikulića.

I u drugom poluvremenu Osijek je igrao ravnopravno protiv gostiju, a imao je čak i izglednije prilike za izjednačenje. Ono je stiglo iz penala u, doslovno, posljednjim sekundama utakmice i to iz kaznenog udarca. U petoj minuti sudačkog dodatka Filip Bradarić je napravio prekršaj u kaznenom prostoru, a Mile Škorić je s "bijele točke" donio veliki bod Osijeku.

Tekst: Radio Osijek