U zanimljivoj i efikasnoj utakmici,u Gradskom vrtu, Osijek je pobjedio Zadar rezultatom 3:2.Od samog početka utakmice bijelo-plavi su bili bolja momčad te se dobru igru okrunili sa 2 pogotka. Strijelci za 2:0 bili su Jugović u 13.minuti i Miličević u 29.minuti.Do kraja poluvremena Zadar je smanjio rezultat pogotkom Santinija u 45. minuti.
U nastavku utakmice Osijek se dosta napromašivao, a Zadar je iz jednog prekida kaznio te propuste domaćih i izjednačio na 2:2. Strijelac za gostujuće plave bio je Puljić u 77.minuti. No, Osijeku je pobjedu donio Vedran Nikšić pogotkom 5 minuta kasnije. Do kraja susreta Osijek je mogao i uvjerljivije pobjijediti, ali Jugović, Miličević i Nikšić nisu uspjeli zabiti svoj drugi večerašnji zgoditak.

Kardum 6,Pranjić 5.5, Čaušić 5.5, Šorša 5.5, Stojkić 6, Pušić 6, Kurtović 6.5,Vidaković 5.5 (Kvržić 6.5), Jugović 6.5, Miličević 7 (Maglica -), Barišić 6 (Nikšić 6.5)