Glasujte za najbolji maturantski slogan

Glasujte za najbolji maturantski slogan

Županijski savjet mladih Osječko-baranjske županije u suradnji sa Savjetom mladih Grada Osijeka i portalom SiB.hr po peti put pokreće natječaj za najbolji maturantski slogan na području grada Osijeka i Osječko-baranjske županije.

Na natječaj je pristigao veliki broj slogana, a isti se primaju i dalje!

Pravila natječaja:

- maturanti svoje slogane šalju u inbox Facebook stranice Županijski savjet mladih OBŽ od 20.4. do 18.5.
- prijava treba sadržavati slogan, ime i prezime kontakt osobe te broj telefona
- prijaviti se mogu maturanti s područja grada Osijeka i s područja OBŽ
- maturanti mogu poslati maksimalno tri slogana po razredu
- slogani ne smiju biti uvredljivi za bilo koga po bilo kojoj osnovi, a ukoliko isti pristignu biti će eliminirani iz natjecanja
- glasanje traje od 25. travnja 28. travnja do 18. svibnja u 12:00 sati
- glasovati za svoj slogan možete tako da pritisnete Facebook LIKE / SVIĐA MI SE na dnu članka na portalu SiB.hr
- broj glasova za neki slogan jednak je broju lajkova koji taj članak osvoji
- lajkovi sa facebook Fan stranice ne ulaze u glasovanje
- jedna osoba može glasati za neograničen broj slogana
- slogani koji prikupe najviše glasova/lajkova na području grada Osijeka osvajaju prvu, drugu i treću nagradu za Grad Osijek
- slogani koji prikupe najviše glasova/lajkova na području ostatka OBŽ osvajaju prvu, drugu i treću nagradu za ostatak OBŽ

U slučaju da se pojavi sumnja na kršenje pravila glasanja organizatori će slogan eliminirati iz natjecanja bez dodatnih objašnjenja!

Dosad prijavljeni slogani:

1. Malo nas je al nas ima (4 učenika u razredu) Druga srednja škola - Beli Manastir, 4.Ur

2. 4 godine smo knjižili milijune, a sad nemamo ni prebijene kune! - Druga srednja škola Beli Manastir, 4.E

3. Hot Hotter The hottelijeri - Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, 4.f htt

4. Pili smo rakije, motali smo začine, prošli smo razred, jer imali smo načine - Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, 4.H

5. "Morao sam dakle ograničiti znanje da bih dobio mjesto za ispijanje kave.-Kant" - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek, 4.B

6. Da je krava bik, imala bi di*k. - Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek, 4.VT

7. Kao vojnici smo se borili, nije bilo lako, s kontima se ne može boriti svatko - Srednja škola Valpovo, 4.ekonomske

8. Na temelju članka 105. stavka 1 ovaj postupak je završen - Ekonomska i upravna škola Osijek, 4.b

9. Dobar tehničar umire od alkohola, a loš od struje - Elektrotehnička i prometna škola Osijek, 4.eT1

10. Zbogom školo, nisam te ni vol´o - Prva srednja škola Beli Manastir, 4.Q

11. Koliko smo učili FAKS nećemo vidjeti ni u kupaonici - Gimnazija Beli Manastir, 4.O

12. ZDS - Za Dublin spremni - II. gimnazija Osijek, 4.b

13. Ako ne ide, probaj u drugu rupu  - Elektrotehnička i prometna škola Osijek, 4.eT2

14. Nitko ne zna što su muke teške, dok ne dođe do Poljošice pješke - Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek, 4.ptf

15. Breaking Bread - Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku, 4.a

16. Četiri godine smo bili u stisku, a na kraju ćemo otići u Irsku! - Gimnazija Beli Manastir, 4.e

17. Spoji se na masu - Prva srednja škola Beli Manastir, 4.E

18. (π x m)^ex PIEM NA EKS - I. gimnazija Osijek, 4.D

19. MATURA ŠTA TURA? KOME TURA? OBJAŠMNJENJE naMA TURA - II. gimnazija Osijek, 4.d

20. Mudre riječi četvrtog KOM-a "Dajte nam 2 i idemo doma" - Srednja škola Donji Miholjac, 4.kom

21. Zna se da smo frizerske struke,al' nam HTO ne ide od ruke - Obrtnička škola Osijek, 3.2

22. Misli sva'ko da je tipkat' lako! - Ekonomska i upravna škola Osijek, 4.c

23. S Bogom i prijatno, Cecaron - Isusovačka i klasična gimnazija Osijek, 4.b

24. Prodajemo fore da ravnamo bore - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek, 4.KZ

25. Mi šoferi barabe smo teške koja neda neka ide pješke. - Prva srednja škola Beli Manastir, 3.V

26. Kao i za učenje natpis ćemo napraviti sutra - Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas Osijek, 4.k2

27. Žao mi je što ste moj, a ne razred nekog mog neprijatelja! - Druga srednja škola Beli Manastir, 4.h

28. Ma ovdje NITKO nije NORMALAN ! ! ! - Ekonomska i upravna škola Osijek, 4.g

29. Mi znanje sijemo, a ono Friedrich Nietzsche. - I. gimnazija Osijek, 4.a

30. Dlake su nam fetiš! - Obrtnička škola Osijek, 3.1

31. Bit' će frke kad primimo ✂ u ruke - Druga srednja škola Beli Manastir, 3.F

32. KEEP CALM AND DEZINFICIRAJ! - Medicinska škola Osijek, 5.s3

33. Radim majko od 7 do 7, mjesto žena ja blokove gledam - Graditeljsko-geodetska škola Osijek, 4.b

34. Dođi meni mala prvo obradit ću te kao drvo - Obrtnička škola Osijek, 3.2

35. Bolje konjak u ruci nego poso u struci - Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, Konobari 3.b

36. Vidimo više stoke nego farmeri - Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, Konobari 3.b

37. Ja sam ono što ti duša traži, pusti da te ova seka mazi! - Medicinska škola Osijek, 5.s2

38. Nekad racionalni, Nekad realni, Uvijek kompleksni. - III. gimnazija Osijek, 4.b

39. Unikati - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek, 4.e

40. Valjam terapiju, navučen sam na istu, drugima miješam, sebi dajem čistu. - Medicinska škola Osijek, 5.sestrinstva 1

41. Salt Bae faks matura obaveze - Srednja škola Valpovo, 4.a opće gimnazije

42. Nije ekipa za očevid, nego ekipa za 'oće pit' - Ekonomska i upravna škola Osijek, 4.a

43. Budi uzbuda mome motoru - Elektrotehnička i prometna škola Osijek, 4.eT3

44. Svakog dana zaje*ancija luda, 3 godine radili smo čuda - Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas, 3.3.

45. Architecture student. Frist year! last year! - Graditeljsko-geodetska škola Osijek, 4.a2

46. Ovaj nije za vađenje - Medicinska škola Osijek, 4. Dentalni tehničari

47. And suddenly, prošla nas jeza - II. gimnazija Osijek, 4.c

48. Mi smo svršili, a vi općite - I.gimnazija Osijek, 4.B

49. Snoopy nam je druga škola, natpis nam je glup do bola - Trgovačka i komercijalna škola Davor Milas, 3.3

50. E moj Ruđeru,nema tu kemije! - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek, 4.a

51. Zašto se drogirat' kad možeš derivirat' - III. gimnazije Osijek, 4.f

52. Vino točim, a vino (ne) Pijem - Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, 3.a

53. Pale su dionice Propala je banka Mi smo Skupljali jedinice I držali se šanka - Ekonomska i upravna škola Osijek, 4.h

54. Milioni, kamioni, anioni, kationi, sve sam ja, sve sam to prošao - Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija Ruđera Boškovića Osijek, 4.B

55. Što se tiče jezika, dobri smo u lizanju "sladoleda" - II. gimnazija Osijek, 4.a

56. Pun nam je kulen svega - Ugostiteljsko-turistička škola Osijek, 3.c

57. Klupe će vam bez nas biti prazne kao police u Konzumu! - I. gimnazija Osijek, 4.f

58. Google - gotova srednja škola šta sad iskustva - I. gimnazija Osijek, 4.e

59. Buket u ruci, cvjećar po struci. Aranžman na stolu, završili smo školu. - Poljoprivredna i veterinarska škola Osijek, 3.c

60. "Ova je majica napravljena za 6 dana partijanja i 7. dan mamurluka." Schopenhauer - III.gimnazije Osijek, 4.a

61. Mi smo svršili, vi gurajte dalje. - Gimnazija A.G. Matoš Đakovo, 4.e

62. Mal je, al je tehničar (za elektroniku) - Elektrotehnička i prometna škola Osijek, 4.eT4Mal je, al je tehničar (za elektroniku) - Elektrotehnička i prometna škola Osijek, 4.eT4

63. #include <stADIO.h> - III. gimnazija Osijek, 4.e

64. Napustio sam ŠPUD Ostao sam L.U.D. - Škola primijenjene umjetnosti i dizajna Osijek, 4.d

65. Tko ne peče kolače, živi kraće - Ugostiteljsko turistička škola Osijek, 3.s Slastičari

Svoje slogane možete i dalje slati! Lista se ažurira jednom dnevno.

Pratite SiB.hr bilo kad i bilo gdje! Posjetite naš mobilni portal m.sib.hr

Najave događaja