Kino Urania: Program 21. do 27.3.
  help
Kino Urania: Program 21. do 27.3.
Četvrtak, 21. Ožujak 2019, 08:00
Do Srijeda, 27. Ožujak 2019

PROGRAM 21.3.2019.-27.3.2019.

četvrtak 21.3.2019.
17:45 Medijska kultura: Moj dida je pao s Marsa - My Grandpa Is an Alien (80 min) PREMIJERA
18:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Sretni Lazzaro - Lazzaro felice (120 min) (Kino klub)
19:10 Na plaži Chesil - On Chesil Beach (110 min) PREMIJERA
20:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Dogman – Dogman (103 min) (Kino klub)
21:10 Mi - Us (116 min) PREMIJERA

petak 22.3.2019.
17:30 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Korgi: Kraljevski pas velikog srca - The Queen's Corgi (90 min)
18:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Biti i imati - Être et avoir (104 min) (Kino klub)
19:15 Medijska kultura: ciklus filmova (O)ženi: Kapetanica Marvel - Captain Marvel (124 min)
20:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Klimaks – Climax (95 min) (Kino klub)
21:30 Mi - Us (116 min) PREMIJERA

subota 23.3.2019.
11:00 Dječja matineja: Medijska kultura: Moj dida je pao s Marsa - My Grandpa Is an Alien (80 min) PREMIJERA
17:45 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Korgi: Kraljevski pas velikog srca - The Queen's Corgi (90 min)
18:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Veliki umovi - Les grands esprits (106 min) (Kino klub)
19:30 Na plaži Chesil - On Chesil Beach (110 min) PREMIJERA
20:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Ukazanje - L'Apparition (144 min) (Kino klub)
21:30 Mi - Us (116 min) PREMIJERA

nedjelja 24.3.2019.
11:00 Dječja matineja: Revija suvremenog frankofonog filma: Korgi: Kraljevski pas velikog srca - The Queen's Corgi (90 min)
17:30 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Kao dječaci - Comme des garçons (90 min) (Kino klub)
17:45 Medijska kultura: Moj dida je pao s Marsa - My Grandpa Is an Alien (80 min) PREMIJERA
19:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Sweet Girls - Sweet Girls (103 min) PREMIJERA (Kino klub)
19:10 Mi - Us (116 min) PREMIJERA
21:10 Medijska kultura: ciklus filmova (O)ženi: Kapetanica Marvel - Captain Marvel (124 min)

ponedjeljak 25.3.2019.
09:30 Back to School: Medijska kultura: Moj dida je pao s Marsa - My Grandpa Is an Alien (80 min) PREMIJERA
17:30 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Korgi: Kraljevski pas velikog srca - The Queen's Corgi (90 min)
18:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Marie Curie - Marie Curie (100 min) (Kino klub)
19:10 Na plaži Chesil - On Chesil Beach (110 min) PREMIJERA
20:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Božji konji - Les chevaux de Dieu (115 min)
21:10 Medijska kultura: ciklus filmova (O)ženi: Kapetanica Marvel - Captain Marvel (124 min)

utorak 26.3.2019.
09:30 Back to School: Medijska kultura: Moj dida je pao s Marsa - My Grandpa Is an Alien (80 min) PREMIJERA
17:00 Na plaži Chesil - On Chesil Beach (110 min) PREMIJERA
18:30 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Hayat - Hayat (90 min) (Kino klub)
19:00 Medijska kultura: ciklus filmova (O)ženi: Kapetanica Marvel - Captain Marvel (124 min)
20:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Ljudi i mjesta - Faces Places - Visages villages (94 min) (Kino klub)
21:10 Mi - Us (116 min) PREMIJERA

srijeda 27.3.2019.
17:30 Medijska kultura: Moj dida je pao s Marsa - My Grandpa Is an Alien (80 min) PREMIJERA
18:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: U ratu - En guerre (113 min) (Kino klub)
19:00 Medijska kultura: ciklus filmova (O)ženi: Kapetanica Marvel - Captain Marvel (124 min)
20:00 Cool Tour: Revija suvremenog frankofonog filma: Radionica - L'atelier (113 min) (Kino klub)
21:10 Mi - Us (116 min) PREMIJERA

Pratite SiB.hr bilo kad i bilo gdje! Posjetite naš mobilni portal m.sib.hr

Nazad